iPhone Sahiplerine WhatsApp’tan Sevindirici Haber!

whatsapp

whatsapp

 

Gerek iOS, gerekse Android tüm smartphone kullanıcıları için olmazsa olmaz uygulamalardan biri olan WhatsApp, iPhone kullanıcıları için kısa bir süreliğine ücretsiz olarak indirilmeye açıldı!

İnternet bağlantısı aracılığı ile operatöre SMS ücreti ödemeden mesajlaşmaya yarayan WhatsApp günümüzün en popüler uygulamalarından biri. Android kullanıcıları WhatsApp uygulamasını ilk yıl ücretsiz olarak kullanabiliyorken, iOS yani iPhone kullanıcıları uygulamayı indirebilmek için 1 dolar gibi bir bedel ödemek zorunda.

Ancak şu an için AppStore‘da WhatsApp ücretsiz ve tüm iPhone kullanıcıları ellerini çabuk tuttukları takdirde uygulamayı telefonlarına ücretsiz olarak indirebilirler. Uygulamanın ne kadar bir süre boyunca ücretsiz kalacağı belli olmamakla birlikte, farklı bir gelir kaynağı olmayan WhatsApp‘ın uzun bir süre ücretsiz olarak devam etmeyeceğini tahmin etmek hiç güç değil.

Önerimiz, eğer iPhone sahibiyseniz ve bir şekilde henüz cihazınıza WhatsApp yüklemediyseniz elinizi çabuk tutun, bu fırsatı kaçırmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top