Samsung Galaxy S4 Nasıl Görünecek?

samsung-galaxy-s4

samsung-galaxy-s4

 

Samsung‘un amiral gemisi haline gelen Galaxy serisine ait beklenen model Samsung Galaxy S4‘ün tarihi net olarak belli olmasa da 2013 yılı içinde duyurulması planlanıyor. Ancak cihaz ile ilgili söylentiler şimdiden gün yüzüne çıkmaya başladı.

Geçmişte gözlemlediğimiz üzere her yeni iPhone modeli çıkmadan aylar önce telefon hakkında pek çok söylenti çıkar, pek çok görsel sızdırılır, tonlarca konsept video hazırlanırdı. Artık bu durum Android telefonlar için de, özellikle Android‘in en önemli markalarından olan Samsung için de geçerli gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S4‘e ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf internette yer almaya başladı. Yazının başlangıcında yer alan bu fotoğrafa ek olarak Samsung Galaxy S4 ile ilgili bazı iddialar da gündeme gelmiş durumda. Söylentilere göre Samsung Galaxy S4 4 çekirdekli 2,0 GHz hızında bir işlemciye sahip olacak. iPhone 5 ve Samsung Galaxy S3‘ten hem daha hafif hem de daha ince olacağı iddia edilen Samsung Galaxy S4‘ün özel bir aparat aracılığıyla kızılötesi klavye özelliğine de sahip olacağı iddia ediliyor.

Bakalım bu iddiaların ne kadarı doğru çıkacak? Samsung Galaxy S4 resmi olarak tanıtılmadan tam olarak bilemeyeceğimiz bir gerçek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top