World of Warcraft: Mists of Pandaria Çıkış Tarihi Açıklandı!

world-of-warcraft-mists-of-pandaria

world-of-warcraft-mists-of-pandaria
Blizzard bugün yaptığı resmi açıklamayla World of Warcraft: Mists of Pandaria’nın çıkış tarihini duyurdu. Açıklamaya göre WoW: Mists of Pandaria 25 Eylül’den itibaren tüm oyuncular tarafından oynanılabilir olacak.

İki ay sonra çıkacak oyun şimdiden Blizzard tarafından online olarak ön sipariş şeklinde satışa sunuldu. Normal ve Digital Deluxe Edition olarak iki farklı seçenekle satışa sunulan Mists of Pandaria’nın normal versiyonu 35€ fiyata sahip.

Digital Deluxe versiyonu ise 50€ fiyat karşılığında, normal versiyona ek olarak bir adet oyun içi binek hayvanı hediye ediyor. Digital Deluxe versiyon ayrıca World of Warcraft dışında, diğer Blizzard oyunları için de çeşitli hediyelerle geliyor. Digital Deluxe paketi sahipleri bu paketle birlikte aynı zamanda Diablo 3 için Pandarian banner ve accenti ile Starcraft 2 için Night Elf ve Orc portraitlerine de sahip oluyor.

World of Warcraft severlerin yakından bileceği üzere Mists of Pandaria bir süredir beta sürecinde test aşamasındaydı. Mists of Pandaria betasına ait oyun içi görsellere galeri sayfamızdan ulaşabilirsiniz;

http://www.teknizmo.com/galeri-world-of-warcraft-mists-of-pandaria-gorselleri/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top